Yurtdışında Okumak

Çocuğunuz vatan yuvasını terk ve yurtdışı bir maceraya uçtuğunu nihayet hazırdır. Biraz olmak anlaşılabilir endişeli veya ilgili çocuğunuzun sizden uzak tüm YARIYIL (veya iki) bütün kıtayı geçirmek için hazırlar gibi. Hatta olabiliryurtdışında eğitim için seçtikleri ikinci tahmin tamamen – yine bu normaldir. Ama tüm endişeleri kesinlikle çocuğunuz hatta farklı alfabede tuşları ile bir ATM kullanımı nasıl bilen varsa merak sınırlıdır.

Orada sınıf dışında gerçekleşir yurtdışında çalışmanın büyük bir parçası, ve deneyim hakkında çok daha sadece farklı bir sınıfta notlar alarak daha. Okulun ilk gününde gibi, sinir bozucu Çocuğun başkalarıyla uyum eğer, arkadaş olmak ve onun yeni ortama adapte olabilmek merak olabilir.

Neyse ki, tanımı gereği yurtdışında çalışma bu süreçleri kolaylaştıracak doğru uzun bir yol gidiyor. Burada yurt dışında, sosyal ve hem de yeni beceriler, teşvik edecek yollar çalışmanın sadece bir kaçıdır ve – Yani haklı, rahat endişe anne aklını koymak çocuğunuzun çok daha az garip hale dönem uçları zaman.