Yurtdışında Seyahat

Dünya bir kitaptır ve seyahat etmeyenler sadece bir sayfasını okuyun.” diye bu yazdığında St Augustine yarım doğru değildi klasik seyahat teklifi bu seyahat eğitime ekleyebilirsiniz değerini anlayarak,. Ne verilen nokta var kitap ve okumak için daha sonra sahip değil zaman? Bu dünyayı incelemek ve keşfetmek için yurt dışına gitmek isteyenler tarafından doğmuş bir hayal kırıklığı olduğunu, sadece bazı bağımsız seyahat sığacak ile birkaç boşlukları olan bir tam takvim verilecek.

Seyahat başlı başına bir eğitim, yani bir yıl ya da yurt dışında okuyan bir dönem gerçek bir şey ile sınıfta birleştirmek için en iyi yoldur. . Uzun bir alan gezisi gibi düşün Planlama ve bağımsız seyahat organize yeni bir kültür ya da bir yabancı dil seyrüsefer ve kültürlerarası yetkinlik kazanarak, problem çözme için tüm dünyada mevcut tüm benzersiz zorluklar ve durumlar insanlarla etkileşim ve olma daha becerikli. aynı şeyi bir ders kitabı beni yönlendirin ve ben senin argüman dinleme düşünün gerekir.

Incelenmesi ve öğrenci en çok onlar deneyim olabilir kazanır, böylece seyahat bir yurtdışında eğitim programı üzerinde birlikte kullanılmalıdır. Seyahat süresi sınırlamak gerektiğini harcanan incelenmesi, ve tersi. Eğitimin her iki biçimlerine hafta daha eşit pay ithaf ederek, öğrencilerin yurtdışında deneyim daha yuvarlak çalışma alacak ve her ikisi de yarar için yeterli zaman vardı sahip dönecektir.