Yurtdışında Stajyer

Yurt dışında çalışan benzer, Avustralya’da staj Eğer bir Aussie işçinin hayatında bir gün gibi ne olduğunu görmek için izin verir. Staj genellikle artık bir üniversite derecesi tamamlanması için gerekli olduğundan, bu size bu hayır-endişeleri atmosferde üç ay veya daha fazla harcama için bir bahane verecektir.

Perks : Avustralya çok güçlü bir iş-sert, play-sert ahlakı vardır. İşe altında aşağı size stajyer ne olursa olsun alanında bir çok şey öğreneceksiniz ve parti bir sürü ile takip fırsatına sahip olacaksınız. ABD’de bazı yerlerde sadece aynı olsa da, içme yaşı 18 yaşında Avustralya’da aksine, iş sonrası faaliyetlerine katılmak için yeterli eski olmayabilir.

Must-biliyorum ibareleri : “Düz Beyaz ve Americana” (temel beyaz ve siyah espresso bazlı içecekler – stajyerler de kahve-koşucular olarak bilinen beri Avustralya’da kahve düz eski fincan yok bilmeli) “, Yok Merak etmeyin “(bu patron için bir şeyler yapmak istedi konum her zaman tekrar) ve” Sweet “(” şeylerin sonuna kadar iyi yani, Avustralyalılar eklemek ister “).