Yurtdışında türkçe üniversite

“Ben sadece bu kitabı okumayı bitirdikten ve ben ADD olduğumu karar verdik.”

“Ben DEHB hakkında bir TV programı gördüm. Ben o var ve bu yüzden oğlumu yok.”

“Kızımın öğretmeni, o çok soru sorar diyor. Onun hiperaktif olduğunu düşünüyor musunuz?”

Son on yıl içinde, tüm arkadaşlarınız, aileniz ve hatta yabancılarla bu gibi duyuruları duydum.

Bir manevi antrenör ve danışman olarak, ben ADD ve DEHB her gün hakkında sorular ile anlaşma.Benim anlayışlar da, sizin için yararlı olabilir.

ADD VE ERİŞKİNLERDE DEHB

Son zamanlarda, bir istemci o ADD oluyor olduğunu ilan ederek danışma oturumu başladı. Karısı kabul gecikmedi. Bu benim kapılarına getirdi buydu. Onlar evlilik yardıma ihtiyacı vardı.

Genellikle, bir evlilik onarmak için ilk adım kişisel ruhsal büyüme ile başlar. Bireysel kendini yüceltecek anladığı kadar, herhangi bir ilişkide güven ve anlayış inşa etmek zordur.

Bu durumda, benim müşteri enerjik bir tarama yaptım. Benim de dahil olmak üzere bazı sağlık Sezgici, çalışması gereken alanları belirlemek için bu işlemi kullanın. Biz, fiziksel, duygusal ve enerjik sıkıntı “görmek”.

Sonraki, ben tarama gördüm ne müvekkilime nitelendirdi. Yurtdışında türkçe   üniversite Ben ADD bağlamında açıkladı. ADD ve DEHB karıştı birçok insan gibi, o neler olup bittiğini anladım birini bulmak için rahatladım.

Bundan sonra, onlar konu hakkında daha fazla okumak tavsiye. Onların çalışmaları ve birkaç session arasında, müşteri ve eşi birbirlerini daha iyi anlamak mümkün. Onlara göre, onların evlilik içinde bir rönesans başladı.