YURTDIŞINDA ÜNİVERSİTE OKUMAK

Güncel eğitim müfredatı ve bireysel değerlendirme en iyi keyfidir. Güçlü olmak için doğru bir öğrencinin sadece modern izleme ve veritabanı teknolojileri kullanılarak elde edilebilir eşek. Bu bir gerçeklik yapabilirsiniz hangi araçlar hazır olduğunu ve sadece kullanılacak raftan alınması gerekiyor. YURTDIŞINDA ÜNİVERSİTE   OKUMAK Kongre kürek hazır proje için arıyor, bu biri olabilir.

Her çocuğun sanal fotoğraf bellek App (internet) hazır erişimi olan bir tablet bilgisayar olan bir dünya hayal edin.Ayrıca, her öğrencinin zaman içinde serbestçe her an insanlığın tüm bilgi erişebilirsiniz hayal. Bir yanlış yazılmış kelime yazım meydan uygulaması yerine otomatik düzeltme kadar getiren bir dünya hayal devam edin. Bir öğretmen her yanlış yazılmış sözcüğü, her yanlış kavram ya öğrencilerinin her biri için her cevapsız denklemin bir veritabanına sahip için ne anlama düşünmeye çalışın. En az çaba ile bireysel “kullanıcı” deneyimini özelleştirmek için yeteneği ile bir öğretmen hayal etmeye çalışın. Müfredat otomatik olarak her gücü ve her benzersiz zayıflık bilen bir sezgisel eğitim platformu üzerinden kullanıcıya hedefleniyor düşünün. I could go, ancak noktası olsun düşünüyorum.

Eğitim topluma bu standart mevcut yapan şirket insanlığın geleceğini şekillendiren firma olacak. Google’ı, Apple, Microsoft, ya da diğer bazı henüz bilinmeyen öncü olacak?

Benim son yazılan düşünceler devam eden, yeni bir standart eğitim platformu bir kullanıcı olarak öğrencinin fikri üzerinde durmak istiyorum. Bu eğitimin geleceği daima bir yol veya başka bizim günlük hayatımızı yansıtacağınız bana açıktır.