YURTDIŞINDA ÜNİVERSİTE OKUMAK

Bu çocuk asılı olacak, ‘beyaz yelek beyefendi dedi. ‘Ben o çocuk asılacaktır biliyorum.’

– “Charles Dickens Oliver Twist

Devlet standartları çoğu kişi onların çocukları öğrenmeye gerek bilmiyorum varsayımı altında faaliyet, ne kadar iyi onlar öğrenmek zorunda. Devlet her okul için standartlar belirlemek zorundadır düşünüyor bu yüzden.

Ama her ebeveyn bu kadar biliyor – çocuklarının okuma ve zevk, ve uykularında aritmetik tüm basit işlemleri yapmak mümkün olacak, ve kendi ve their kendilerini ifade yazma edebilmek için edebilmek için ihtiyaç okuyucunun memnuniyeti.

Bunlar şunlardır Rithmetic Okuma, ‘Riting ve’ – Üç Rs . Çocuklarının iyi üçünü yapmak gerekmez düşünüyor herkes, Okul cehennem açığız. Neyse, böyle anne ve seyrek vardır.

Okul Hell olsa, Üç Rs devlet standartları yapabilirsiniz karışıklık. Çocuklar hesap makinesi kullanabilir çünkü Popüler modern “Müfredatları”, temel aritmetik becerileri gerekli olmadığını söyleyebilirim. YURTDIŞINDA ÜNİVERSİTE   OKUMAK Kelime işlemciler yazım ve dilbilgisi de beceri bir makine onlar için yapabileceği bir şey olduğunu çocuklara duygu verebilir. Video oyunları, çocuk kitapları “maruz” eğer, bu çocukların keyfi için iyi okuyabilmek kadar iyi olduğunu düşünerek içine yöneticileri sükunet vb, çocuklara kitap okuma programları.

Çocuk sadece okumak için sevdi ve sürekli kendi kitapları toplarken keyfi okumak için eğer daha iyi olmaz mıydı?

Ben Ortaokulu iken, ben bize bir yaz okuma listesini verdi cehennemden bir psiko-nazi öğretmen vardı. O sadece listedeki kitapların belli bir sayıda dışarı almak ve onlara raporları yapabileceğini söyledi. Ben Tolkien’in kitaplarının hiçbiri listesinde olduğunu fark ettim.